آموزش رزرو ویلا و اقامتگاه ارزان در نیازمندی ها

رویه رزرو در سایت نیازمندی ها بسیار آسان می باشد .کافی است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و یا ثبت نام نمایید .سپس بر روی ویلای مورد نظر کلیک می کنید.اطلاعات ویلا را مشاهده می کنید و در صورتی که بخواهید رزرو خود را انجام دهید در همان صفحه تاریخ ورود و خروج و همچنین تعداد نفرات را انتخاب می کنید.

در ادامه سیستم به صورت خودکار با توجه به نرخ های وسط هفته ،آخر هفته ،روزهای تعطیل و تعداد نفرات هزینه را محاسبه کرده و به شما اطلاع می دهد (در صورتی که در آن تاریخ رزروی صورت نگرفته باشد) .در صورت تایید شما یک درخواست برای صاحب ویلا ارسال می شود .شما باید تا زمان پاسخ دهی وی منتظر بمانید .این زمان حداکثر یک روز می باشد (در صورت عدم پاسخ دهی وی از طریق بخش پشتیبانی سفارش خود را پیگیری نمایید) .

در ادامه با تایید رزرو توسط صاحب ملک ،دکمه پرداخت برای شما ظاهر می شود (برای مشاهده باید صفحه را بارگذاری مجدد نمایید) .بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا به بانک هدایت شوید و مبلغ رزرو را پرداخت نمایید .بعد از اتمام مراحل پرداخت به شما کد پیگیری پرداخت داده می شود.همچنین این کد به همراه شماره مالک مکان اجاره شده به صورت پیامک برای شما ارسال می گردد.

برای هماهنگی بیشتر میتوانید با مالک تماس گرفته و سایر هماهنگی را نیز با وی انجام دهید.

آموزش رزرو اقامتگاه و ویلا از طریق اپلیکیشن 

ابتدا در صفحه اصلی اپلیکیشن بر روی منوی شروع (دکه نارنجی رنگ +) کلیک کرده و سپس گزینه “ویلا / اقامتگاه” را انتخاب کنید .سپس اقامتگاه مورد نظرتان را انتخاب کرده و به دقت اطلاعات آن را مطالعه کنید .در صورت تمایل بر روی دکه “درخواست رزرو” کلیک کنید .تاریخ ورود و خروج و تعداد نفرات را نیز مشخص نمایید .بر روی دکمه “بررسی امکان رزرو” کلیک نمایید .در صورتی که مکان مورد نظر در آن تاریخ خالی باشد ،قیمت و سایر اطلاعات به شما نشان داده خواهد شد .در صورت تایید نهایی درخواست شما برای مالک ویلا ارسال خواهد شد .تا زمان تایید مالک شما باید منتظر باشید .بعد از پذیرش درخواست شما توسط اجاره دهنده و یا عدم پذیرش درخواست یک پیامک برای شما ارسال خواهد شد .در صورت تایید تنها کافی است در منوی اصلی نیازمندی ها بر روی “رزرو های من” کلیک نموده و رزرو مورد نظر را انتخاب کرده و سپس هزینه اجاره را پرداخت نمایید .

نکات مهم در فرآیند رزرو ویلا

  • برای بعضی از اماکن ،شماره تماس صاحب ملک در سایت درج شده است و شما می توانید قبل از مراحل پرداخت با وی تماس بگیرید.
  • برای یک رزرو تضمینی و صد در صد توصیه ما پرداخت وجه رزرو از طریق نیازمندی ها می باشد.به این صورت مالک نمی تواند در زمان حضور شما در مکان مورد نظر به هیچ وجه از اجاره مکان به شما امتناع کرده و آن را در اختیار فرد دیگری که هزینه بیشتری پرداخت کرده است قرار دهد .
  • نیازمندی ها هیچ گونه مسولیتی در قبال رزرو هایی که پرداختش در نیازمندی ها انجام نشده است قبول نمی کند.
  • مابقی مبلغ اجاره در زمان حضور در مکان مورد نظر و توسط صاحب مکان از شما دریافت می شود.
  • در صورتی که به هر دلیلی بعد از پرداخت هزینه ،مکان مورد نظر توسط صاحب ملک در اختیار شما قرار نگرفت ،نیازمندی ها به صورت شبانه روزی و در کمتر از ۲ ساعت از زمان اطلاع رسانی شما اولین و نزدیک ترین مکان قابل سکونت را برای شما آماده می کند .
  • بعد از تایید رزرو و پرداخت هزینه ،لغو رزرو شامل جریمه لغو رزرو می باشد.لذا با دقت قوانین نیازمندی ها را مطالعه نمایید.
  • در صورت عدم پرداخت هزینه رزرو اقامتگاه برای شما تایید نهایی نخواهد شد . بنابراین تا زمان عدم پرداخت هزینه ،رزرو نهایی نشده است .
  • در صورتی که مالک یک اقامتگاه در زمان کوتاهی (کمتر از یک روز) به درخواست شما پاسخ نداد ،درخواست خود را لغو کنید و یک اقامتگاه دیگر را بری رزرو انتخاب نمایید (البته در مدت این زمان حتما تیم پشتیبانی ما با شما و اجاره دهنده از قبل تماس خواهد گرفت).