در ادامه قوانین بخش سرویس ها و خدمات اعلام شده است .لطفا قبل از هرگونه اقدام نسبت به انجام کار و یا ارائه خدمات و سرویس ها در نیازمندی ها این قوانین را با دقت مطالعه نمایید تا دچار ضرر و زیان نگردید .در ادامه منظور از “درخواست کننده خدمات” فردی است که به دنبال نیروی انجام کار است (کارفرما) و “ارائه دهنده خدمات” نیز فردی است که خدمات مورد نظر را انجام می دهد (پیمان کار) .

 • نیازمندی ها تنها بستر لازم برای معرفی “درخواست کننده خدمات” و “ارائه دهنده خدمات” را فراهم می کند .
 • “درخواست کننده خدمات” هم می تواند به صورت مستقیم با “ارائه دهنده خدمات” تماس بگیرد و یا اینکه با ثبت درخواست مزایده انجام کار ،پیشنهاد “ارائه دهنده خدمات” مورد نظر خود را با قیمت دلخواه و شرایط ویژه را انتخاب کند.
 • نیازمندی ها هیچ گونه دخالتی در انتخاب “ارائه دهنده خدمات” ندارد و این مورد صرفا بر عهده “درخواست کننده خدمات” می باشد .
 • بعد از انتخاب “ارائه دهنده خدمات” ، “درخواست کننده خدمات” مبلغ انجام کار را به حساب نیازمندی ها واریز می کند .این مبلغ در زمانیکه “تایید انجام کار” توسط “درخواست کننده خدمات” ثبت شود به حساب “ارائه دهنده خدمات” واریز می گردد .
 • نیازمندی ها هیچ گونه تعهدی در قبال انجام کار توسط “ارائه دهنده خدمات” ارائه نمی دهد و هیچ گونه مسولیتی در قبال نحوه و مدت زمان انجام کار را بر عهده ندارد .
 • “درخواست کننده خدمات” باید تمام شرایط خود در قبال هزینه ها و مدت زمان لازم را اعلام نماید . در صورتی که پیشنهاد فردی را قبول کند که مغایر با خواسته هایش باشد ،دیگر شرایط انجام کار بر اساس پیشنهاد “ارائه دهنده خدمات” در نظر گرفته خواهد شد .
 • نیازمندی ها افرادی که دارای پروانه کسب و مجوز های لازم باشند را با امتیاز بالاتری معرفی کرده و نشان برچسب “تایید شده” را در پروفایل این افراد قرار خواهد داد .
 • در صورتی که “ارائه دهنده خدمات” به هر دلیلی پیشنهاد “درخواست کننده خدمات” را بعد از تایید نهایی رد نماید ،هزینه پرداخت شده توسط “درخواست کننده خدمات” بدون هیچگونه کسر از مبلغ به صورت اعتبار کاربری حساب ایشان واریز می گردد .
 • در صورت لغو انجام کار توسط “درخواست کننده خدمات” ،هزینه پرداخت شده با کسر ده درصد کمیسیون نیازمندی ها و بعد از گذشت 48 ساعت از زمان اعلام لغو انجام کار به حساب اعتبار کاربری “درخواست کننده خدمات” واریز خواهد شد .
 • در صورت اعلام رضایت “ارائه دهنده خدمات” نسبت به لغو کار توسط “درخواست کننده خدمات” ،هزینه پرداخت شده توسط “درخواست کننده خدمات” به نیازمندی ها (با کسر ده درصد کمیسون لغو) بلافاصله به اعتبار حساب کاربری “درخواست کننده خدمات” اضافه خواهد شد .
 • در صورت اعتراض “ارائه دهنده خدمات” مبنی بر لغو یک طرفه و خارج از تعهد “درخواست کننده خدمات” در کمتر از 48 ساعت از زمان لغو انجام کار ،هزینه به حساب “درخواست کننده خدمات” واریز نخواهد شد تا زمانیکه نسبت به جلب رضایت “ارائه دهنده خدمات” و یا ارائه مدارک حقوقی و قضایی لازم (مبنی بر محکوم بودن “ارائه دهنده خدمات” ) اقدام نماید .
 • تمامی تعهدات و خواسته های دو طرف انجام کار باید در قسمت درخواست خدمات توسط “درخواست کننده خدمات” و پیشنهادات توسط “ارائه دهنده خدمات” اعلام گردد و هرگونه تفاهم شفاهی و کتبی خارج از نیازمندی ها بر عهده دو طرف خواهد بود .
 • در صورتی که “ارائه دهنده خدمات” مدارک لازم که نشان دهنده اتمام کار و انجام موضوع تفاهم (آنچه در نیازمندی ها اعلام شده است توسط طرفین) ،را ارائه نماید ، “درخواست کننده خدمات” موظف است در کمتر از 24 ساعت نسبت به اعلام هرگونه اعتراضی اقدام نماید در غیر این صورت هزینه انجام کار با کسر ده درصد پورسانت نیازمندی ها به حساب “ارائه دهنده خدمات” واریز خواهد شد .
 • در صورت اعلام پایان کار توسط “درخواست کننده خدمات” نیازمندی ها هزینه انجام کار را با کسر ده درصد پورسانت نیازمندی ها به حساب “ارائه دهنده خدمات” واریز خواهد کرد (بعد از 24 ساعت) و بعد از آن هر گونه ایراد و یا نقص در خدمات انجام شده را باید “درخواست کننده خدمات” به صورت مستقیم با “ارائه دهنده خدمات” مطرح و به نتیجه برساند .
 • در صورت اعلام پایان کار توسط “درخواست کننده خدمات” این درخواست قابل لغو و بازگشت نبوده و هزینه به حساب “ارائه دهنده خدمات” واریز خواهد شد .تنها در صورتیکه “ارائه دهنده خدمات” اقدام به هرگونه عمل غیر قانونی و نقص در انجام کار کرده باشد و مدارک آن توسط “درخواست کننده خدمات” برای نیازمندی ها ارسال گردد (در کمتر از 24 ساعت از زمان اعلام پایان کار) هزینه به حساب “ارائه دهنده خدمات” واریز نخواهد شد تا زمانیکه توافق بین دو طرف حاصل شود (و به نیازمندی ها طی تماس تلفنی اعلام گردد) و یا اینکه دستور مقام قضایی توسط یکی از دو طرف ارائه گردد .
 • نیازمندی ها هیچ گونه مسولیت حقوقی و کیفری و مالی و تعهد انجام کار نسبت به “درخواست کننده خدمات” و “ارائه دهنده خدمات” را بر عهده نمیگیرد و صرفا تنها به عنوان یک بستر تبلیغاتی عمل می کند .بنابراین قبل از انتخاب “ارائه دهنده خدمات” به صورت کامل و دقیق پیشنهاد وی را بررسی کنید .
 • نیازمندی ها متعهد می شود در صورت هرگونه اخاذی و کلاه برداری طرفین از یکدیگر و اعلام آن توسط طرف دیگر به نیازمندی ها ،مدارک و اسناد مورد نیاز را در اختیار نهاد های انتظامی و قضایی قرار خواهد داد .
 • نیازمندی ها هیچ گونه بیمه حوادث و مسولیتی نسبت به جان و مال “درخواست کننده خدمات” و “ارائه دهنده خدمات” را بر عهده ندارد .
 • نیازمندی ها متعهد می شود در طول زمان انجام کار و قبل از آن نیز (در صورت بروز مشکل) نسبت به حل و فصل آن از طریق مکالمه با هر دو طرف انجام کار اقدامات لازم را انجام دهد و در صورتی که تفاهم حاصل نشود مطابق موارد گفته شده در بالا عمل خواهد کرد .